Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā izskatās vislabākais Volvo iegādes variants

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Automašīna ir patiešām gan universāla, gan dinamiska. Tas ir visspilgtākais ātro automašīnu pārstāvis Volvo klāstā.


Vadot Volvo V60, jūs sajutīsities ne tikai īpašs, kā parasti jūtas ikviens Volvo īpašnieks, bet arī sajutīsiet, cik komfortabli ir izbaudīt ikvienu savas dzīves brīdi, sēžot pie šīs automašīnas stūres! Ar šo automašīnu jums tiks piedāvāta unikāla iespēja izvēlēties visērtāko braukšanas režīmu no vairākiem. Un tas viss, pateicoties modernai šasijai un jaudīgam dzinējam!


Automašīnas interjerā visur ir jūtams skandināvu profesionālisms kopā ar jaunām un noderīgām tehnoloģijām. Šāds īpašību apvienojums Volvo V60 katru braucienu padara par īstenu baudu un liek aizdomāties par to, cik vērtīga ir katra sekunde!


Auto iekšējo apdari raksturo augsta kvalitāte, ārkārtēja funkcionalitāte un skandināvu lakoniskums. Pēdējo 60 gadu laikā Volvo auto ražotājs ir strādājis pie unikāla universāļa izveides un izskatās, ka viņam tas ir izdevies! Volvo V60 ražošanā tika palaists jau tālajā 2010.gadā, bet auto vēl joprojām nenoiet no konveijera un joprojām tiek modificēts. Jaunie Volvo V60 no oficiālajiem pārstāvjiem – vislabākais un pēdējais Volvo universālis.


Kur nopirkt Volvo V60?


Atverot parastu interneta portālu ar sludinājumiem, mēs varam redzēt, kā ir mainījies auto dizains. 10 gadu laikā ar to ir notikušas grandiozas pārmaiņas un ne tikai ārējā izskata ziņā, bet arī no tehniskās puses. Sekojot jaunajām tehnoloģiskajām vēsmām, pieaugusi arī cena. Šobrīd jauna Volvo V60 pilna cena sasniedz mazliet vairāk kā 60 tūkstošus eiro. Ja jūs jau sen esat sapņojis par Volvo V60 un esat ar mieru iegādāties lietotu auto, tad šādu modeli var atrast arī par 7000 eiro.


Jāatzīmē īpaši izdevīgs iegādes variants – lietota automašīna ar nelielu nobraukumu. Ja automašīna ir tikai dažus gadus veca, bet tās nobraukums ir vien daži desmiti tūkstoši kilometri, tad darījums tiks uzskatīts par ļoti izdevīgu, jo šāda auto cena būs 2 reizes mazāka, bet tas būs lieliskā stāvoklī.


Tieši tāpēc pirkums ir jāsāk ar piemērotas automašīnas meklējumiem. Visvienkāršākā un ērtākā meklēšanas metode būs internets: privātpersonu sludinājumi interneta vietnēs, auto salonu un Volvo oficiālo dīleru piedāvājumi, autoplači, auto tirdzniecības laukumi un finanšu kompāniju piedāvājumi. Pārskatot vairākas tīmekļa vietnes, jūs viegli orientēsities cenās un šī modeļa parametros. Reālās apskates laikā noteikti izmantojiet auto eksperta palīdzību. Objektīvi novērtēt lietotu automašīnu varēs tehniskais serviss vai, iespējams, jūsu paziņu lokā ir cilvēks, kas orientējas automašīnās.


Auto iegāde kredītā vai līzingā – ko izvēlēties?


Iegādāties Volvo V60 jūs varat kā līzingā, tā arī kredītā, bet pirms izdarāt lēmumu par labu kādam no finansējuma veidiem, jums ir jāzina, ar ko šie darījumi atšķiras viens no otra.


Kredīta raksturojums:

 

 • Lai saņemtu kredītu auto iegādei, jums ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei un jāapliecina savi ienākumi.
 • Kredīta noformēšana neprasa pirmo iemaksu un apdrošināšanas polises, tāpēc uz to jūs varēsiet ieekonomēt.
 • Kad kredīts tiks pilnībā atmaksāts, auto kļūs par jūsu īpašumu un tam vairs nebūs apgrūtinājumu.
 • Kredīts – tā ir finansēšana, kas apmaksā auto pilnu vērtību.
 • Auto kredītu var garantēt ķīla (automašīna vai nekustamais īpašums) vai galvojums.
 • Iegādājoties automašīnu kredītā, transportlīdzeklis līguma parakstīšanas dienā kļūst par aizņēmēja īpašumu, automašīna tiek pārreģistrēta uz klienta vārda.
 • Volvo V60 kredītā var iegādāties jaunā vai lietotā stāvoklī, kreditori pieļauj arī finansēšanu, ja automašīna ir bojāta vai pēc avārijas.

 

Līzinga raksturojums:

 

 • Auto līzings izmaksā daudz mazāk par kredītu.
 • Auto līzings finansē nevis pirkuma pilnu cenu, bet tikai 80-90%, tāpēc jums nāksies veikt pirmo iemaksu.
 • Līzings neprasa lietotājam ievērot stingras normas, šī procedūra ir pieejama daudziem, pat ja nav oficiālu ienākumu.
 • Automašīnas iegāde līzingā var neparedzēt pilnu automašīnas izpirkumu, bet tikai tās nomu.
 • Noformējot auto līzingā, līzinga kompānija pieprasīs apmaksāt kompleksu apdrošināšanu, lai transporta bojājumu gadījumā tā varētu segt visus izdevumus.
 • Automašīna kļūs par jūsu īpašumu, tiklīdz tiks atmaksāta tās pilna vērtība.
 • Kā pirmo iemaksu jūs varat piedāvāt savu esošo automašīnu.
 • Operatīvajā līzingā (ilgtermiņa noma) tiek noformēts pat jauns Volvo V60, pēc līguma termiņa beigām automašīna tiek atgriezta līzinga devējam vai mainīta pret citu automašīnu.
 • Noformējot finanšu līzingu, visa līzinga atmaksas termiņa laikā jūs veicat amortizācijas iemaksas, bet atmaksas perioda beigās jums nāksies izmaksāt tikai atlikušo automašīnas vērtību.
 • Noformējot līzingu, automašīnai ir jāatbilst kreditora prasībām, pārāk vecas vai bojātas automašīnas nevarēs saņemt finansējumu.


Kuru finansējuma veidu jūs izmantosiet – atkarīgs no jūsu iespējām, bet nedrīkst aizmirst, ka auto iegādei var izmantot arī citus kreditēšanas veidus, piemēram: kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, patēriņa kredītu vai pat kredītkarti.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem