Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā izvēlēties Volvo v70 iegādei

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Turklāt Volvo v70, atšķirībā no BMW, neizraisa īpašu interesi auto zagļiem. Ja Volvo salīdzina ar Audi, tad pirmajā gadījumā jūs būtiski iegūstat uz lētāku apkopi – Volvo serviss ir daudz pieejamāks. Lai iegādātos Volvo v70 ar patiešām izdevīgiem nosacījumiem, mums nāksies tikt skaidrībā ar tā aprīkojumu un ārējo izskatu.

Un tā, kā patiesībā izskatās Volvo v70?

Volvo v70 ir trešās paaudzes Volvo. Šī auto pirmā debija bija 2007.gada februārī. Par platformu Volvo v70 izveidei kļuva Ford EUCD. Mazliet vēlāk šo bāzi izmantoja pēdējo Land Rover Freelander, Ford S-MAX, Mondeo, Galaxy, Volvo XC70, S60, S80, XC60 ražošanā.

Radot Volvo v70, daudzi salona elementi tika pārņemti no otrās paaudzes S80. Aizmugurē sēdošajiem pasažieriem telpa kājām tika palielināta par 2 cm, bet pateicoties mainītai aizmugures daļai (universālim), bagāžas nodalījums kļuva par 55 l ietilpīgāks.

Pirmo reizi Volvo vēsturē parādījās modelis ar nosaukumu “v70”, kam tika uzstādīts četrcilindru dīzeļa dzinējs ar 1,6 l tilpumu un 110 zirgspēku lielu jaudu. Šī auto modeļa izstrādes pamatā bija ekonomijas koncepcija, tāpēc šāda tendence negatīvi ietekmēja auto dinamiku. Bet ņemot vērā, ka Volvo v70 patēriņš ir 4,5 litri, daudzi šī auto īpašnieki uzreiz aizmirsa par lieliem ātrumiem un par Volvo galveno priekšrocību noteica – minimālu degvielas patēriņu.

Parādoties Volvo v70, pirmās reitinga pozīcijas uzreiz zaudēja pilnpiedziņas Volvo modelis – v70 R, kas aprīkots ar piecpakāpju vai sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Drīzumā Volvo v70 R tika noņemts no ražošanas. Bet pilnpiedziņas auto sortiments Volvo līnijā no tā necieta. Volvo XC70 ar augstu klīrensu tā arī palika savās pozīcijās, bet standarta v70 AWD kļuva pieejamāks ar dīzeļa dzinēju (2,4 litri), kā arī ar benzīna dzinēju (3 un 3,2 litri).

Jau 2011.gadā Volvo v70 ieguva vairākus jaunus dzinējus: 1,6 T4 benzīna, dīzeļa 1,6 drive, vēl vienu uzlabotu ar 3,2 dzinēja tilpumu un 243 zirgspēkiem un trīslitru T6 ar dinamiskiem 305 “zirgiem”. Dīzeļa dzinēji, kas ir populārāki auto mīļotāju vidū, tika pilnveidoti līdz 215 zirgspēkiem ar veiksmīgu degvielas patēriņa un dinamikas attiecību.

Un kā jau visi ir sapratuši, tagad runa ies par galveno jebkura Volvo priekšrocību – tā unikālo drošības sistēmu. Katrs Volvo zīmola auto ir aprīkots ar sadursmes un sānu sitienu sistēmu: šī sistēma tiek uzstādīta katrā auto pēc noklusējuma un nav atkarīga no izvēlētās komplektācijas. Sistēma ir kompleksa un bez savām galvenajām funkcijām palīdz auto būt stabilākam un lieliski tiek galā ar slīdēšanu pa ledu vai slapju asfaltu. Tāpat katrs Volvo ir aprīkots ar ierīci aksesuāra veidā, kas brīdina aizmugurē stāvošā auto vadītāju gadījumā, ja viņa automašīna nonākusi jums aklajā zonā.

Komfortablam papildus aprīkojumam Volvo var pievienot arī elektronisku bagāžnieka jumta atvēršanu – aizvēršanu, kas ļoti “izglābj” daudzus autovadītājus, kad tie iznāk no veikala ar pilnām iepirkumu somām. Volvo v70 modelim arī ir vairākas stiprās puses, kas šo modeli būtiski atšķir no citiem Volvo, piemēram: biksenona lukturi, salona ādas apdare un lietus sensors.

Pavisam nesen Volvo v70 ieguvis jaunu vizuālo tēlu: stiklu skalotāji pametuši pārsegu, radiatora restes kļuvušas tumšākas, un tas ievērojami izcēlis palielināto Volvo zīmi. Kas attiecas uz Volvo v70 modeļa iekšējo aprīkojumu, paplašināts dīzeļdegvielas diapazons, kā rezultātā nelielais dīzeļa dzinējs D2 ieņēmis pirmo vietu ekonomiskāko Volvo v70 modeļu vidū: tikai 4,1 l uz 100 km.

Svaigajā Volvo v70 interjerā parādījušās vēl vairākas interesantas iezīmes, kā arī 7-collu skārienjutīgs ekrāns ar 3D navigāciju. Auto modeļi, kas aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu, var iegūt Volvo v70 ar pārnesumkārbu, kas izvietota zem stūres.

Tipiskākās problēmas, ar kurām saskaras Volvo v70 īpašnieki

Volvo v70 pilnībā var uzskatīt par jaunu trešās paaudzes automašīnu, tāpēc pagaidām tam izdodas izvairīties no visizplatītākajiem defektiem. Izvēloties Volvo v70, pats galvenais – neuzķerties uz auto, kas ārvalstīs izmantots kā taksis. Ja auto ir lietots tieši tā, tad odometra rādītājiem ir jābūt pārmērīgiem. Tāpat automašīnas stāvokli, kas tikusi izmantota kā taksis, noteikti nodos nolietota balstiekārta un neapmierinošs dzinēja darbs.

Šis fakts ir nodarījis pamatīgu kaitējumu auto tirgus sortimentam, jo importa automašīnu cenas ir daudz zemākas par cenām lietotiem auto ar nelielu nobraukumu. Vovlo v70 īpašniekiem ir daudz ērtāk un izdevīgāk atvest savu automašīnu pie oficiālā Volvo dīlera un veikt pilnu auto diagnostiku. Tikai pēc tam varat būt pārliecināts par odometra rādījumu pareizību un auto tehnisko stāvokli kopumā. Šādas procedūras noteikt jāveic, ja jūsu izvēlētais Volvo v70 ir melnā krāsā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem