Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Apsēsties pie Volvo stūres ir reāli pat šodien un bez naudas!

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Automašīnas pilna cena daudziem šķitīs nepaceļama, bet braukt ar drošu un kvalitatīvu auto gribas jau šodien? Šāda situācija ir pazīstama vairumam Latvijas iedzīvotāju! Tagad visiem tiem, kas nolēmuši sajusties “īpaši” (un tieši šī automašīna izraisa šādas izjūtas), ir spēkā populārais auto līzinga piedāvājums. Tas nozīmē, ka jūs jau šodien varat sēsties pie Volvo XC70 stūres, pat neveicot pirmo iemaksu!


Volvo XC70 līzingā


Šis auto modelis Latvijā ir samērā izplatīts, tāpēc sameklēt šādu transportlīdzekli labā lietotā stāvoklī nebūs grūti. Lietotas Volvo XC70 automašīnas aptuvenā cena auto sludinājumos ir 5 līdz 10 tūkstoši eiro diapazonā. Ņemot vērā to, ka automašīnu iespējams viegli noformēt līzingā, jūsu ikmēneša maksājums var būt, sākot no 50 eiro.


Ar ko atšķiras līzings no kredīta: auto līzinga priekšrocības

 

  • Jums nevajag vākt dokumentu kaudzes un vairākas nedēļas gaidīt kredīta apstiprināšanu.
  • Saņemt auto līzingā un aizbraukt ar to no auto plača iespējams līzinga pieteikuma iesniegšanas dienā.
  • Auto līzings neprasa veikt pirmo iemaksu.
  • Reizē ar automašīnu jūs varat pasūtīt arī nepieciešamo pakalpojumu klāstu.
  • Auto līzinga ikmēneša maksājumi būtiski atšķiras no auto kredīta ikmēneša maksājumiem – tie bieži mēdz būt vairākas reizes mazāki, pateicoties tam, ka jūs maksājat tikai amortizācijas izdevumus.
  • Līzinga līguma darbības beigās auto gala cena var būt minimāla, tāpēc jums nebūs problēmas iegādāties automašīnu pilnā apmērā.
  • Visi auto līzinga noformēšanas izdevumi (apdrošināšana un reģistrācija) var ietilpt līzinga kopējā summā un tiek atmaksāti pakāpeniski.
  • Lietojot automašīnu līzingā, jūs jebkurā brīdī varat pārsēsties citā transportlīdzeklī, ja pirmais jūs kaut kādā veidā nav apmierinājis.


Kas attiecas uz pašu automašīnu, lietotas automašīnas iegāde nereti mēdz būt izdevīgāka par jaunas automašīnas iegādi. Lietota automašīna ar nelielu nobraukumu var būt ideālā stāvoklī, tai var būt pat garantijas apkope, bet tās cena būs daudz mazāka. Tagad, pērkot lietotu automašīnu, jūs varat atļauties iepatikušos modeli pilnā komplektācijā. Automašīna, kas pabijusi profesionāla autovadītāja rokās, noteikti jūs iepriecinās ar kvalitatīvi uzstādītu aprīkojumu un citām ekstrām.


Volvo XC70 noformēšanas veidi auto līzingā


Nebūs grūti lietotas automašīnas modeli atrast internetā. Daudzas interneta platformas uzreiz piedāvā noformēt izvēlēto automašīnu līzingā. Ja nolemsiet iegādāties automašīnu no privātpersonas, tad pirkumu arī iespējams noformēt līzingā, vēršoties kredītorganizācijā.


Sadarbības priekšrocības ar finanšu kompāniju, kas specializējas līzingā, ir tādas, ka esošo automašīnu, kas šobrīd ir jūsu īpašumā, jūs varat iemaksāt kā pirmo iemaksu un atmaksāt jau daudz mazāku automašīnas vērtību.


Kompānijām, kas piedāvā auto līzinga pakalpojumus, bieži ir savi auto plači vai tās sadarbojas ar auto saloniem vai auto plačiem, tāpēc, pārejot uz līzinga devēja lapu, jūs uzreiz atverat virtuālo auto tirgu. Automašīnas, kuras piedāvā līzinga kompānijas, līzingā tiek noformētas daudz ātrāk. Tās jau ir izgājušas tehnisko apskati, lietotās automašīnas ir labā stāvoklī.


Un tātad, jums ir 2 auto līzinga noformēšanas veidi:

 

  1. Atrast iepatikušos automašīnu jebkurā portālā ar privātiem sludinājumiem un vērsties kredītkompānijā pēc finansējuma (noformēt auto līzingu).
  2. Apmeklēt līzinga vai kredīta kompānijas lapu un izvēlēties piemērotu automašīnu.


Ja dodat priekšroku otrajam variantam, darījums var notikt vienas dienas laikā. Pat, ja jums šobrīd nav pilnīgi nekādu uzkrājumu, jūs varat aizbraukt no auto plača jau ar automašīnu, neveicot pirmo iemaksu.


Rekomendācijas


Lai jūsu finansiālo iespēju novērtēšana norisinātos ātri un saprotami, līzinga kompānijas ir aprīkojušas savas lapas ar speciāliem līzinga kalkulatoriem. Tāpēc, lai uzzinātu ikmēneša maksājumu tam vai citam auto modelim, jums pietiek ievadīt tā pilnu cenu un atmaksas termiņu. Ikmēneša maksājuma summa parādīsies pēc sekundes. Izmantojot šāda vienkārša aprēķina metodi, jūs varēsiet piemeklēt optimālo risinājumu, kas ļaus jums iegādāties lietotu automašīnu par jums pieņemamu cenu.


Ja neesat pārliecināts, ka gribat kļūt par konkrētas automašīnas īpašnieku, jūs varat noformēt operatīvo līzingu vai ilgtermiņa nomu. Šī darījuma rezultātā jūs pēc noteiktā laika varēsiet atgriezt automašīnu atpakaļ līzinga devējam. Bet, ja tā jūs pilnībā apmierinās – pagarināt līgumu vai pilnībā izpirkt automašīnu. Noformējot finanšu līgumu, jūs apņematies pilnībā izpirkt automašīnu norunātā termiņa laikā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem