Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā izvēlēties visizdevīgāko finansējumu Volvo XC90 iegādei?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Gandrīz katrs Volvo modelis no tā parādīšanās brīža auto tirgū saņem atsauksmes, ka ir visstilīgākais auto pasaules jaunums. Katrs no tiem izlaišanas brīdī atšķiras no saviem priekšgājējiem ar paaugstinātu komfortu un drošību.


Šobrīd gandrīz jebkura šī auto zīmola pirmizrāde iekļūst vispieprasītāko automašīnu TOP, bet laika periodā starp relīzi un izlaišanu tirgū automašīna tiek vētraini apspriesta forumos, blogos vai auto žurnālos. Un tas viss tāpēc, ka Volvo pielūdzēji ar pamirušu sirdi gaida jaunākā transportlīdzekļa parādīšanos auto tirdzniecības vietās un jau iepriekš grib noskaidrot jaunā modeļa īpatnības.


Vai Volvo XC90 iegāde var būt izdevīga?


Volvo XC90 – jauns vārds Zviedrijas automašīnu modes noteicēja klāstā, kas vairākkārt mainījis ārējo izskatu un parametrus. Tomēr joprojām paliek popularitātes augšgalā.


Kopumā raksturojot Volvo XC90, tas ir:

 

 • Tradicionāli katrs Volvo modelis tā īpašniekam liek sajusties īpašam. Šoreiz šīs sajūtas ir vēl aktuālākas.
 • Skandināvijas lakonisma simbioze ar jaunām virsbūves līnijām, kas automašīnu padara unikālu.
 • Izsmalcināts un reprezentabls ārējais izskats.
 • Vadošo ekspertu atzinība par to, ka automašīna ir viena no labākajām drošības līmeņa, tehniskā aprīkojuma un ārējā izskata ziņā.


Kur var nopirkt Volvo XC90?


Ņemot vērā, ka šo modeli Volvo auto koncerns ražo ne pirmo gadu un dažādās modifikācijās, tad iegādāties Volvo XC90 nākamais īpašnieks varēs jebkur:

 

 1. Oficiālie pārstāvji un auto saloni.
 2. Privātie sludinājumi interneta portālos.
 3. Auto plači un auto tirdzniecības vietas.
 4. Līzinga un citas finanšu kompānijas.


Pie kura pārdevēja jūs vērsīsities, būs atkarīgs no tā, kādā stāvoklī jūs gribat iegādāties automašīnu un par kādu cenu. Volvo XC90 cenu diapazons ir pārāk plašs: lietotu automašīnu var iegādāties par 8000 eiro un dārgāk, bet jaunas automašīnas cena sasniedz arī 60 tūkstošus eiro. Bet, neskatoties uz visām cenu īpatnībām, jūs vienmēr varat noformēt Volvo XC90 līzingā.


Kāpēc Volvo XC90 iegādei izdevīgs ir tieši līzings:

 

 1. Var noformēt vienkāršu auto nomu (jeb operatīvo līzingu) un noteiktu laiku testēt Volvo XC90, lai noskaidrotu, vai šī automašīna jums ir piemērota vai nē.
 2. Noformējot auto nomu ar līzinga palīdzību, jums vienmēr ir prioritāras tiesības to izpirkt, pat, ja tas ir operatīvais līzings.
 3. Operatīvais līzings (jeb auto noma) var paredzēt papildus funkcijas, tāpēc var pasūtīt Volvo XC90 “pilna servisa” auto līzingu.
 4. Jebkurš līzinga veids (operatīvais vai finanšu) ļauj jums iegūt Volvo XC90 jaunā vai lietotā stāvoklī, iegādāties no jebkura pārdevēja, bet, ievērojot kreditora prasības.
 5. Līzings no auto kredīta atšķiras ar samazinātu procentu likmi.
 6. Lietojot Volvo XC90 līzingā, jūs vienmēr varat “pārsēsties” citā automašīnā.


Un vēl viena neapstrīdama Volvo XC90 noformēšanas priekšrocība līzingā: gandrīz ikvienai līzinga kompānijai ir savi partneri – auto saloni, plači un tirdzniecības laukumi. Tāpēc, nākot pēc Volvo XC90 līzinga, jūs uzreiz varat izvēlēties iepatikušos modeli no piedāvātā sortimenta. Svarīgi ka, šādas automašīnas jau ir pārbaudītā labā tehniskā stāvoklī, tās ir juridiski tīras, bet pēc VIN koda jūs varat uzreiz saņemt jebkuru informāciju par automašīnu.


Kāds ir līzinga piedāvājums Volvo XC90 iegādei?


Nav svarīgi, vai gribēsiet nopirkt lietotu vai jaunu automašīnu, tīmekļa vietnē, kas piedāvā noformēt Volvo XC90 līzingā, katrai automašīnai tiks norādīts ikmēneša maksājums. Jūs varat izmantot arī kopējo līzinga kalkulatoru, norādot nepieciešamo cenu un aprēķinot minimālo maksājumu. Aprēķini būs maksimāli pietuvināti, ņemot vērā, ka procentu likmi jums varēs noteikt tikai pēc pieteikuma iesniegšanas.


Svarīgi saprast, ka līzings nefinansē auto pilnu cenu, bet tikai 80-90% no tā pilnas cenas, tāpēc jums ir jābūt naudas rezervei, lai veiktu pirmo iemaksu. Daudzi līzinga devēji ļauj pirmās iemaksas vietā nodot savu esošo automašīnu (daudziem aizņēmējiem šī metode ir daudz ērtāka nekā patstāvīga pārdošana).


Un tā, Volvo XC90 noformēšana līzingā sākas ar pieteikuma iesniegšanu. Tiklīdz kreditors izskatīs jūsu anketu un novērtēs lietotās automašīnas stāvokli (automašīnai ir jābūt likvīdai), jūs saņemsiet finansēšanas nosacījumus. Līzinga līguma termiņa beigās Volvo XC90 var tikt atdota līzinga devējam (auto nomā vai operatīvajā līzingā), izpirkta par atlikušo cenu (pilna cena “mīnus” visi veiktie atskaitījumi atmaksas periodā) vai mainīta pret citu automašīnu.


Kā notiek Volvo XC90 iegāde kredītā


Kredīts, atšķirībā no līzinga, ļauj finansēt iegādājamās automašīnas pilnu cenu, tas nozīmē, ka, iegādājoties kredītā, jums nenāksies veikt pirmo iemaksu. Kredīta procentu likme ir mazliet augstāka par līzinga likmi, bet automašīna uzreiz kļūst par jūsu īpašumu pēc kredītlīguma parakstīšanas. Un tā kā saskaņā ar līgumu automašīnu nevar atgriezt atpakaļ kreditoram, tad pēdējais neizvira prasības attiecībā uz automašīnas stāvokli: Volvo XC90 var būt ne tikai lietota automašīna, bet arī transportlīdzeklis pēc avārijas.


Tomēr kredīts pieprasīs, lai aizņēmējam būtu augsta maksātspēja un pozitīva kredītvēsture. Kāds piedāvājums būs piemērots tieši jums, ir atkarīgs no jūsu mērķiem un iespējām!

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem