Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kā pareizi iegādāties Yamaha

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
Auto līzings no 30EUR/mēnesī
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Mēs gadu desmitiem sapņojam veikt kāroto pirkumu, bet dzīve uzstājīgi liek mūsu ceļā ne vienmēr patīkamus pārsteigumus, iespējams, arī patīkamus, bet tādus, kas prasa papildus izmaksas. Protams, var vienkārši iztēloties vēlamās ainas no dzīves. Bet var arī realitātē izjust sengaidīto apmierinātības sajūtu – to neaizmirstamo laimes izjūtu, pēc kuras dvēseles dziļumā ilgojas ikviens no mums.


Tieši tik ilglaicīgs un universāls sapnis sadaļā “unisex” ir vēlme dabūt savu motociklu – divriteņu transportlīdzekli, kas spēj jūs aiznest tālu no visām dzīves un sadzīves problēmām, likstām. Un vēl labāk, ja šis motocikls būs patiešām uzticama un pasaulē pazīstama ražotāja, piemēram, Yamaha produkts. Yamaha motocikls – tas ir lielisks piedāvājums ātruma mīļotājiem un emociju “sprādziens” daudziem, kas jau sen sapņo “apseglot” dzelzs zirgu un traukties adrenalīna un bezsvara stāvokļa pasaulē.


Tagad vairs nevajag noglabāt sapņus savas vēlmju “kumodes” tālākajā atvilktnē. Piepildīt savu sapni un kļūt laimīgākam iespējams jau šodien. Tieši šo transportlīdzekļu pielūdzējiem profesionāli finanšu eksperti ir izstrādājuši pilnīgi jaunu kreditēšanas nišu “motocikls kredītā” ar vienkāršiem un katram pieejamiem nosacījumiem. Ar šo kreditēšanas programmu jums nenāksies gaidīt vēl vairākus gadus, lai uzkrātu naudu Yamaha motocikla iegādei. Kredīta noformēšana notiek tikpat ātri, kā paši moto braucieni: ar draivu un adrenalīnu.


Kādas priekšrocības ir kredītam Yamaha motociklam?

 

  1. Ērts un vienkāršs. Kredīta dokumentu noformēšana motociklam sākas ar online pieteikumu. Tiklīdz atradīsiet piemērotu divriteņu transportlīdzekli, piemēram, Yamaha motociklu, uzreiz nosūtiet pieprasījumu kredīta saņemšanai, pat atrodoties savās mājās. Ja banka pieņems jums pozitīvu lēmumu, varat steigties uz tuvāko kreditora biroju, lai parakstītu līgumu un saņemtu naudu.
  2. Darījuma noformēšanas ātrums. No kredīta pieteikuma nosūtīšanas brīža līdz atbildes saņemšanai jums nāksies gaidīt ne vairāk kā 15 minūtes. Ja saņemtais piedāvājums jums šķitīs izdevīgs, atliks iesniegt dokumentu oriģinālus. Pēc šī posma sākas nākamais posms – oficiāla motocikla kredīta apstiprināšana, kas neprasīs vairāk kā stundu. Un fināla posms – līguma parakstīšana.
  3. Racionāla atmaksa. Izskatot kreditēšanas nosacījumus, nākamais Yamaha motocikla īpašnieks gribēs uzzināt, vai varēs atmaksāt parādu pirms termiņa, lai ieekonomētu uz procentu likmes. Līgumā ir jābūt speciālam punktam, kas paskaidros, ka kredīts Yamaha motociklam ļaus aizņēmējam nomaksāt visu summu vai tās daļu pirms termiņa. Ja esat pārliecināts, ka nevarēsiet atmaksāt kredītu pirms termiņa, izvēlieties diferencētu maksājumu veidu: šai gadījumā iemaksas apmērs ar katru mēnesi samazināsies. Ja gribēsiet ieekonomēt maksimāli, pacentieties līguma parakstīšanas brīdī vienoties par pirmo iemaksu – tādā veidā jūs pamatīgi ieekonomēsiet uz procentu likmes (tā būs zemāka par parasto un pati pārmaksas summa samazināsies, jo būs samazinājusies kredīta pamatsumma).


Ja nolemsiet iegādāties jaunu Yamaha motociklu, varat cerēt uz izdevīgu mērķa kredītu tieši no zīmola pārstāvja. Jūs varat izmantot arī vienkāršu un pieejamu līzinga programmu Yamaha motocikliem. Bet, neskatoties uz plašo piedāvājumu daudzveidību, optimālā lēmuma izvēlei jābūt atkarīgai ne tikai no procentu likmes, bet arī no citiem faktoriem:

 

  1. minimālā maksājuma apmērs,
  2. apmaksas periods,
  3. prasība noformēt dažādas apdrošināšanas kategorijas,
  4. citi kredīta nosacījumi Yamaha iegādei.

 

Līzings Yamaha motociklam


Līdztekus patēriņa un mērķa kreditēšanai Yamaha mototehnikai, daudz izdevīgāks var izrādīties līzings – finanšu produkts, kas piedāvā aizņēmējam izvēles tiesības veikt pirkumu. Citiem vārdiem sakot, ar līzingu jūs varat noformēt Yamaha motociklu nomā uz termiņu, sākot no vairākiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem, maksājot tikai amortizācijas iemaksas. Līzinga līguma darbības perioda beigās jums kļūs pavisam skaidrs, vai nepieciešams pilnībā iegādāties Yamaha motociklu vai nē.


Kļūdaini domāt, ka motocikla Yamaha iegāde līzingā ir daudz vienkāršāka par parastu auto līzingu. Patiesībā daži Yahama modeļi (tie, par kuriem sapņo), cenas ziņā var sasniegt vairāk kā 20 tūkstošus eiro: pieklājīga summa divriteņu “zirga” iegādei, bet ar līzingu klients saņem iespēju iegādāties lietotu motociklu vai noformēt transportlīdzekli operatīvajā līzingā (ilgtermiņa noma, kas neuzliek aizņēmējam pienākumu izpirkt motociklu).


Par vienīgo līzinga nosacījumu, kas prasa izmaksas, var uzskatīt apdrošināšanas pienākumu. Ņemot vērā to, ka motocikls tiks piešķirts tikai lietošanai, turklāt klients apņemas katru mēnesi maksāt amortizācijas izdevumus, kreditors pieprasa, lai aizņēmējs nodrošinātos ar visiem apdrošināšanas veidiem, lai nepieļautu zaudējumus. Visa šī apdrošināšanas sistēma ir lieliski izplānota un dod iespēju aizņēmējam pilnībā izvairīties no nepatīkamām situācijām ar kreditoru: iestājoties jebkuram apdrošināšanas gadījumam, visi nodarītie zaudējumi tiks pilnībā atlīdzināti kreditoram, aizņēmējam vai citām personām, kas cietušas līzinga objekta ekspluatācijas gaitā.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem