Patēriņa kredīts & Kredīts pret auto ķīlu

.

Saņemt kredītu pret savu auto. Ar šī kredīta palīdzību iespējams-apvienot kredītus, iegādāties automašīnu, uzsakt savu biznesu, pabeigt remontu, iegādāties preces, nopirkt kravas automašīnu, būvniecības/lauksamniecības tehniku. Plašas iespējas saimnieciskās darbības veicējiem.

Kredīta pieteikums

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
Kreditēšanas summa no 1000 līdz 50 000 EUR

Procentu likme no no 2%*
* atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atmaksas termiņš no 3 līdz 120 mēnešiem
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Iesniedziet pieteikumu mūsu interneta vietnē vai adresē Maskavas iela 418, Rīga, bezmaksas autostāvvieta

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Reprezentatīvais piemērs: aizdevuma summa 5000 EUR, atmaksas termiņš 48 mēneši, komisijas maksa par līguma noformēšanu 100 EUR, fiksētā aizņēmuma likme 7.9% gadā, kopējā atmaksas summa 5962.72 EUR, Ikmēneša maksājums 122.14 EUR, GPL 9.44%. Precīzu aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu uzzināsiet pēc pieteikuma izskatīšanas.
Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. Minimālā auto kreditēšanas likme ir, sākot no 2% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures.
- Pieteikumu var iesniegt pie mums birojā, līdzi jāņem derīga pase, ID karte vai autovadītāja apliecība.

- Pieteikumu var aizpildīt mūsu interneta vietnē.
Ja ir visa nepieciešamā informācija, parasti pieteikuma izskatīšana aizņem no 15 līdz 60 minūtēm.
Kredītus labāk neņemt vispār))))), bet ja nu ņemat, tad vislabāk šeit uz NL
Anna
Kas jebkad dzīvē ir runājis ar stulbiem kredītu menedžeriem, tas mani sapratīs :D Vārdu sakot, ja gribat bez problēmām saņemt kredītu, kad novērtējiet Nord Auto Līzings meiteņu darba kvalitāti.
Arnis
Ja īsumā, tad ļoti patika… pat Feisbukā padalījos
Valdis
Pieteikums tika izskatīts ļoti operatīvi. Aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojis vairākkārt. Veicot pirmstermiņa atmaksu, piezvanu un saņemu izsmeļošu atbildi par veiktajiem maksājumiem, kā arī apstiprinājuma īsziņu par aizdevumu un tā atmaksu. Aizdevējs piedāvā arī atlaides. Paldies par atbalstu!
Edgars
Auto kredīts tika piešķirts ļoti ātri, esmu apmierināts. Priecājos, ka saņēmu atgādinājumu par nepieciešamību veikt atmaksu, jo biju pilnīgi aizmirsis par to. Ja kādreiz rodas nepieciešamība noformēt auto kredītu, šim aizdevējam var uzticēties.
Jānis
Esmu apmierināta ar aizdevēju. Viss noritēja gludi – auto kredīts tika piešķirts ātri, atmaksu veicu laicīgi. Paldies! Iesaku visiem!
Sandra
Ļoti pretimnākoša kompānija. Ātri saņēmu pirmo auto kredītu, aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt, samazināta arī % likme. Visiem iesaku šo aizdevēju, strādā operatīvi, bez kļūdām. Atmaksu vienmēr veicu savlaicīgi, tāpēc nekad nav bijušas nekādas problēmas.
Kristine
Kvalitatīvi pakalpojumi, operatīva pieteikuma izskatīšana. Aizdevumu saņēmu stundas laikā. Patiešām iesaku šo aizdevēju, ko nevar salīdzināt ar parastajām kredītu kompānijām, kas piedāvā nelielas summas. Saņēmu 10000 EUR, salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumu tikai 500 EUR apmērā.
Martins
Aizdevējs apvienoja visus ātros kredītus vienā patēriņa kredītā, esmu ļoti apmierināts.
Alex
Labvēlīga attieksme pret klientiem, kvalitatīvas automašīnas, pretimnākošs pārdevējs, ar kuru iespējams vienoties par visu. Vasaras izskaņā nopirktu BMW 330, dīzeli, viss apmierina. Visiem iesaku šo aizdevēju.
Antons

Izvēlieties komfortablu kredītu.

Uzziniet kredīta lēmumu, neierodoties birojā!