Galvenā / Jaunumi auto līzinga

Kādas viltības izmantos Latvija, lai pilsētas gaisu padarītu tīrāku, bet sabiedrisko transportu izdevīgāku?

Pārbaudi sava auto līzinga reitingu BEZ MAKSAS
EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.

Diskusijas gaitā ministrs lika uzsvaru uz to, ka ES klimatiskās īpatnības ir ieguvušas jaunu attīstības vēsmu un izskatās samērā ambiciozi. Īpaši ambicioza prognoze no visām valstīm bija Latvijai.


Linkaits paziņoja, ka jaunā transporta politika valstī būs vērsta uz 3 galveno virzienu ieviešanu, kas ir tieši saistīti ar kaitīgo gāzu izmešu samazināšanu atmosfērā. Reformas pirmais virziens būs sabiedriskais transports, otrais – personīgās automašīnas, trešais – mikromobilitāte (šeit piemērs varētu būt elektromobiļu līzings jeb karšerings).


Sabiedrisko pārvadājumu sektorā ministrija uzsāk pārorientāciju. Galvenā satiksmes plūsmas daļa tiks uzsākta ar dzelzceļu, elektroautobusiem un autobusiem, kas darbojas ar saspiesto dabasgāzi.


Pēc satiksmes ministra vārdiem, sabiedriskā transporta nākotne lielajās pilsētās būs tikai autobusi ar CNG. Par to, ka tas ir patiešām izdevīgi, jau liecina uzskatāmi piemēri Latvijā, piemēram, autoparks Jēkabpilī: šeit izmaksas ir samazinājušās par 30%. Tieši tādu pašu autobusu parku plānots izveidot Daugavpilī, jo tur transportlīdzekļi ir pavisam novecojuši.

Pievienojieties:

Auto līzinga / Auto ķīlas kalkulators

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Aizpildot anketu, Jūs neuzņemties nekādas saistības.
IZSKATĪŠANA 30 minūšu laikā
Auto tiek reģistrēts CSDD uz Jūsu vārda
KASKO pēc vēlēšanās
Procentu likme no 2% - 30% gadā* * atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures
Kredīta atgriešanas termiņš 3 - 120 mēnešiem